Yüz yüze Diyet Programımızda Neler Yapıyoruz?

Sağlıklı beslenmek, dengeli ve yeterli beslenmektir. Ancak parmak izimiz gibi kendimize ait özelliklerde taşımalıdır. Her birimiz farklı boy, yaş, metabolik veya hormonal rahatsızlıklara sahibiz. Veya evde, işyerimizde yeme koşullarımız farklıdır. Bu nedenle biz diyet programımızı oluşturmaya sizi detaylı olarak tanıyarak başlıyoruz.

Kliniğimizde bulunan vücut analizi cihazımızla vücudunuzda ne kadar yağ, kas, su bulunuyor, bazal metabolik hızınız nedir, yağlanma en fazla hangi bölgelerde görülüyor gibi size ait diğer bilgileri de biz çıkartıyoruz.

Kan tahlili sonuçlarınızı da inceleyerek tüm verileri bir araya toplayıp “sağlıklı beslenme programınızı” oluşturuyoruz.

Programımız yeme-içme prensibine dayalıdır. Açlık hissetmemeniz ve saatlere uyum sağlayabileceğiniz bir program olması bizim birinci önceliğimizdir. Bu nedenle yemek yeme saatleriniz yatma-uyanma saatlerinizde ilk alacağımız bilgiler içerisinde yer almaktadır.

İhtiyaç duymadığımız veya sizden talep gelmediği sürece smootie, shake gibi günlük hayatımız içerisinde olmayan karışımlar programımız içerisinde yer almamaktadır.

Yüz yüze görüşme sıklığımız haftada 1 kez ve 10 günde bir kezdir. Paket ücretlerimiz ise aylıktır. 

Whatsapp’tan dilediğiniz zaman soru sorma imkanınız ile iletişimimizi kopartmıyoruz.  Ayrıca sürekli sizi hem motive eden hem de eğlenceli mesajlarla bizlerde bu süreçte takibi bırakmıyoruz.

Zaten yemek yiyorsak neden bilinçli olarak yapmayalım ki! Bizimle bu yolculuğa çıkmak istersen seni bekliyoruz.

Hizmetimiz Hakkında Teklif Alabilirsiniz