Bizi Daha Yakından Tanıyın

Ankara Üniversitesi  Beslenme Bilimleri Anabilim Dalı yüksek lisans programı ile eğitim hayatımı 2006 yılında tamamladım gibi görünse de asıl eğitimim bundan sonra başladı.

Çözüm odaklı olmak, İnsanları dinleme ve empati konusunda uzmanlaştım.

 “Yılmadan, sabırla ve inatla hedefe nasıl ulaşılır” anabilim dalında aldığım hayat eğitimi en uzun süren ve en çok değer kazandığım tahsilim oldu diyebilirim.

Tabii bunları 15 yıl profesyonel olarak yöneticilik yaptığım kurumlarda çalıştığım yıllarda kazandım. Hamdım; özel sektörde piştim.

Üniversite eğitimlerime Yeditepe Üniversitesi  Bilimsel Fitoterapi Uzmanlığı ve Yeditepe Üniversitesi Yaşam Koçluğu’nu da kattım.

Tüm bu eğitimler ile herkese faydalı olmak  ve çoğalmak için “Artık Hazırsın Betül” diyerek 2009 yılında kendi şirketimi ve onun çatısında Betden Diyet Kliniği’ni kurdum.

Şimdilerde ise hedefim benim gibi düşünen bir ekiple daha fazla insana ulaşarak fayda sağlamak..

Hacettepe Üniversitesi Beslenme Ve Diyetetik Bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Hacettepe Üniversitesi  Beslenme ve Gıda Bilimleri Yüksek Lisans programı aldığım yıllarda kendimi sürdürülebilir beslenme, sporcu beslenmesi, gerçek ve yasaksız diyet ile fonksiyonel gıdalar konusunda uzmanlaştırarak eğitimime artı destek sağladım.

Yeditepe Üniversitesi’nde  Bilimsel Fitoterapi Uzmanlığı eğitimi alarak başladığım profesyonel çalışma hayatımda amacım danışanlarımın sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için gerekli olan beslenme programına ilave olarak onlara bitkisel ve doğal çözümler sunmaktır.